Praca w TTC

Praca w TTC – zostań nauczycielem niderlandzkiego

TTC Talen Training Centrum” jest firmą dynamiczną i prężną. Staramy się zatrudniać osoby najlepsze. Dzięki nim możemy pochwalić się bogatą listą referencyjną Klientów instytucjonalnych. Dzięki nim na kursach stacjonarnych większość (ok. 75%) to nasi stali Klienci, bądź osoby przez nich polecone.

Najważniejsze wymagania, które stawiamy wszystkim pracownikom to: utożsamianie się z celami firmy, bardzo wysoki poziom kultury osobistej, samodzielność i kreatywność.

Wzmocnij nasz team, jeśli znasz doskonale język niderlandzki i lubisz pracę nauczyciela.
Kursy odbywają się wieczorami lub w soboty na terenie całej Holandii.

Wymagania:

– biegła znajomość języka niderlandzkiego

– wysoki poziom kultury osobistej

– umiejętność pracy z grupą

– cierpliwość

– samodzielność.

Obowiązki:

– przygotowywanie i prowadzenie lekcji języka niderlandzkiego dla początkujących lub zaawansowanych

– sprawdzanie prac domowych

– ocena kursantów.

Oferujemy również miejsce stażu dla studentów niderlandystyki.

Wymagania i obowiązki jak wyżej, ponadto ewentualna pomoc przy różnego rodzaju pracach administracyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu wraz ze zdjęciem na adres:

Talen Training Centrum
Burg. Grothestraat 61
3761 CL Soest
lub e-mail: info@talentraining.nl

Prosimy o dodanie na aplikacjach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.